Punkt informacji pielgrzymkowo-turystycznej "PORTA CATHEDRALIS"

on 11 grudzień 2020
Utworzono: 11 grudzień 2020

Przy wejściu do Katedry p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego od strony ul. Koraszewskiego znajduje się Punkt Informacji Pielgrzymkowo-Turystycznej „Porta Cathedralis”. Warto tam rozpocząć swoją przygodę poznania historii najważniejszej świątyni diecezji opolskiej. W tym miejscu można się też zaopatrzyć w książki, foldery, obrazki i inne materiały, które po wizycie staną się pamiątką.

Jeżeli chcesz nabyć materiały widoczne w gablotach skontaktuj się wcześniej telefonicznie lub e-mailowo z przewodnikiem odpowiedzialnym za punkt informacyjny.

Czy wiesz że…

… możesz samodzielnie poznać historię Katedry Opolskiej, jeżeli posiadasz smartfon z aparatem fotograficznym. W 12 miejscach Katedry znajdują się tabliczki informacyjne z kodem QR, który po zeskanowaniu umożliwia wysłuchanie historii…

… możesz też skorzystać z oprowadzenia przez przewodnika, umawiając się wcześniej telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila.

KONTAKT: tel.: 691 107 318 w godz. 8:00 – 17:00 (od poniedziałku do piątku)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do góry